واکنش فروزان به اعلام حکم محرومیت: همه چیز را به وکیلم سپرده ام

17:59:25 1396-03-03

محسن فروزان که از سوی کمیته اخلاق به دلیل انتشار مطالبی در اکانت همسرش با محرومیت سه ماهه مواجه شده است نسبت به آن واکنش نشان داد.

به گزارش سایت رئال ایران.نت به نقل از خبرگزاری بالاترین ، دروازه بان سابق تیم ملی و استقلال که در نیم فصل راهی صبای قم شد و توانست عملکرد موفق شخصی به جا بگذارد، در پایان فصل با حکم عجیبی از سوی کمیته اخلاق مواجه شد. بر پایه اعلامی که صورت گرفته این دروازه بان با توجه به مطالبی که اکانت همسرش منتشر شده با محرومیت سه ماهه همراه شده است. او که این روزها در مسافرت به سر می برد ابراز امیدوار کرد این مشکل به زودی برطرف شود.

فروزان در این خصوص گفت: من در مسافرت هستم و با توجه به حق اعتراضى که خوشبختانه برایم قائل شده اند در بازگشت روز شنبه اعتراضم را صورت خواهم داد.

وی ادامه داد: نمی خواهم در خصوص این حکم صحبتی کنم و همانطور که گفتم همه چیز را به وکیلم سپرده ام. امیدوارم نسبت به اعتراضم اقدام شود و از فدراسیون فوتبال و آقای تاج نیز مى خواهم با ورود به این مساله باعث شوند تا پایانى مناسب براى این تصمیم تلخ گرفته شود.

فروزان در واکنش به این سوال که چرا نسبت به دعوت هاى کمیته اخلاق واکنشى نداشته گفت: به هیچ عنوان دعوتنامه اى به دستم نرسیده و آن را تکذیب مى کنم. من چند روز بعد از پایان لیگ به مسافرت رفته ام و البته پیش از این نیز نه دعوتنامه اى به من داده شد و نه اینکه تماسى گرفتند. 

فروزان در پایان تشکر ویژه اى از اصحاب رسانه و مردم ایران که در فضاى مجازى و رسانه اى از او حمایت کردند داشت و گفت: در پایان نیز از تمام رسانه ها بابت حمایتى که از من نه بعنوان یک فوتبالیست که نه، به عنوان یک شهروند ایرانى داشتند، تشکر مى کنم. متاسفانه شرایط این را نداشتم که از خودم دفاع کنم و خوشحال و احساس خوشبختى مى کنم که رسانه ها کاملا حرفه و با بلوغ بالا در این مورد ورود کردند و به تشریح موضوع پرداختند.

سابقه خبر (روز گذشته، سه شنبه) 

محرومیت سه ماهه به دلیل رفتار دور از شئونات اسلامی همسرش در فضای مجازی!

 حسن فروزان دروازه بان استقلال به سه ماه محرومیت در فوتبال محکوم شد.

براساس نامه فدراسیون فوتبال دلیل این محرومیت فعالیت‌های نسیم نهالی، همسر آقای فروزان بوده است.

در حکم آقای فروزان آمده است: "به جهت انتساب همسر وی به اهالی فوتبال و شخص مشارالیه و انعکاس آن در فضای مجازی بدون رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی و سپس در سطح افکار عمومی موجب ورود لطمه به اعتبار فوتبال و حسن شهرت فدراسیون فوتبال در افکار عمومی گردیده است."

REALIRAN.net