حضور بانوان تماشاگر در بازی فوتسال ایران - ایتالیا در هاله ای از ابهام

11:16:10 1396-09-02

دیدار دو تیم فوتسال بانوان ایران و ایتالیا پنج شنبه(ساعت ۱۶) و جمعه (ساعت ۱۵) در سالن پیامبر اعظم دانشگاه تهران برگزار خواهد شد

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از خبرنامه پیک ایران، تیم ملی فوتسال بانوان ایران که قهرمانی آسیا را در کارنامه دارد اینبار در ایران و در سالن پیامبر اعظم میزبان تیم ملی ایتالیا است اما انعکاس خبری و تماشای دیدار ملی پوشان برای بانوان در هاله ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش ايسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران با ارائه بازی های زیبا و جذاب سال ۲۰۱۵ توانست قهرمان آسیا شود و این قهرمانی در حالی به دست آمد که مردم علاقه مند نتوانستند بازی ملی پوشان خود را حتی از طریق رسانه شاهد باشند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران بازی های دوستانه ای را در ایران مقابل روسیه برگزار کرده است که هیچ خبرنگار و عکاس خانم ایرانی اجازه حضور در سالن مسابقه را نداشته اند و بعد از پایان بازی عکسهای بازی از رسانه های روسی به دست مخاطبان ایرانی رسیده است. این بار نوبت به تیم ملی ایتالیا رسیده است و قهرمانان آسیا قرار است مقابل تیم اروپایی ایتالیا قرار گیرند اما باز هم حضور بانوان تماشاگر و جامعه خبری ایرانی در سالن مشخص نیست. این در حالی است که بازی فردا پنجشنبه انجام می‌شود.

این در حالی است که وزارت ورزش چند ماه قبل تبلیغات گسترده‌ای برای حضور بانوان در ورزشگاه‌های فوتبال و تماشای مسابقات مردان داشت اما حتی فعلا مشخص نیست که بانوان می توانند مسابقات تیم ملی فوتسال بانوان ایران را هم تماشا کنند یا خیر.

دیدار دو تیم فوتسال بانوان ایران و ایتالیا پنج شنبه(ساعت ۱۶) و جمعه (ساعت ۱۵) در سالن پیامبر اعظم دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و این در حالی است که حضور بانوان خبرنگار، عکاس و تماشاگران در سالن در هاله ای از ابهام قرار دارد. 

REALIRAN.net