خوشحالی رسانه‌های اسرائيلی از کشتی نگرفتن کریمی

11:31:48 1396-09-08

هم‌چنین سایت های دیگر از جمله israelhayom به این اتفاق واکنش نشان دادند و از کسب مدال برنز توسط ورزشکارشان ابراز خوشحالی کردند.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از خبرنامه پیک ایران، رسانه‌های اسرائيلی به اتفاقات پیش آمده برای علیرضا کریمی در رقابت‌های کشتی زیر 23 سال جهان واکنش نشان دادند.

پایگاه خبری تایمز اسرائیل در واکنش به حرکت علیرضا کریمی نوشت: این کشتی گیر ایرانی برای روبرو نشدن با ورزشکاه اسرائیلی حاضر (مجبور) به شکست برابر حریف روس خود شد. این در حالی بود که او توان بسیار بیشتری نسبت به حریف خود داشت و این اتفاق به سود ورزشکار ما شد تا بتواند در عرصه جهانی به مدال ارزشمند برنز دست یابد.

در صورتی که ورزشکار ایرانی با برد روس به مرحله بعد می‌آمد باید با ورزشکار اسرائیلی روبرو می‌شد اما او ترجیح داد (مجبور شد) این اتفاق رخ ندهد. هر چند با باخت ورزشکار اسرائیلی او در شانس مجدد به اسراییل خورد و (اجباراً) حاضر به رقابت نشد و این بهترین راه ممکن برای کسب مدال جهانی اسرائیل فراهم شد.

هم‌چنین سایت های دیگر از جمله israelhayom به این اتفاق واکنش نشان دادند و از کسب مدال برنز توسط ورزشکارشان ابراز خوشحالی کردند.

علیرضا کریمی کشتی‌گیر وزن 86 کیلوگرم ایران در رقابت‌های جهانی زیر 23 سال و در دیدار با کشتی گیر روس، پس از آنکه در 10 ثانیه پایانی پس از آنکه «مربيانش»  متوجه پیروزی کشتی‌گیر اسراییلی در برابر حریف آمریکایی شدند مجبور به باخت شد تا در دور بعد با نماینده اسرائیل کشتی نگیرد. 

REALIRAN.net