۷۰۰ مدرسه در تهران با یک طوفان شدید تخریب می‌شوند

15:24:26 1396-09-23

شهرداری تهران یک سازمان عظیم‌الجثه و پرهزینه است عدم موفقیت در مشارکت و بهره‌گیری از بخش خصوصی، باعث گران اداره شدن شهر تهران نمی‌شود بلکه در اداره آن فساد و رانت وجود دارد.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از خبرنامه پیک ایران، هاشمی به شرایط بد 700 مدرسه در تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه این تعداد مدرسه با یک طوفان شدید در شهر تهران تخریب می‌شوند و این از مواردی است که باید به آن توجه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی (رئیس شورای شهر تهران، ری و تجریش) در همایش در همایش چشم‌انداز شهر تهران در افق برنامه پنج ساله که در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد، گفت: بحرانی‌ بودن وضعیت شهر مانند وضعیت ترافیک، آلودگی هوا و آسیب‌های اجتماعی، ایمنی و تاب‌آوری، ادامه فعالیت چرخه‌های مخرب و تشدیدکننده ناپایداری و شروع بحران‌های از چالش‌های فعلی شهر تهران است.

وی افزود: شهرداری تهران یک سازمان عظیم‌الجثه و پرهزینه است عدم موفقیت در مشارکت و بهره‌گیری از بخش خصوصی، باعث گران اداره شدن شهر تهران نمی‌شود بلکه در اداره آن فساد و رانت وجود دارد.

هاشمی در ادامه گفت: بدهی‌های شهرداری بسیار زیاد است و توجه به قوانین موضوعه و اسناد فرادستی توجه به پایتخت بودن و تمرکز فعالیت‌های اقتصادی و اجتماعی، ایجاد زمینه هم‌افزایی و ارائه راهکار برای حل تعارضات با دستگاه‌ها، حرکت در جهت مدیریت هماهنگ و واحد شهری و توجه به لوایح و طرح‌‌های مرتبط و موثر در مدیریت الزامات برنامه جدید است.

هاشمی به شرایط بد 700 مدرسه در تهران اشاره کرد و گفت: متاسفانه این تعداد مدرسه با یک طوفان شدید در شهر تهران تخریب می‌شوند و این از مواردی است که باید به آن توجه شود.

REALIRAN.net