بازی بانوان ایران و روسیه با حضور تماشاگران زن!

11:47:27 1396-11-27

تیم ملی فوتسال بانوان روسیه به منظور انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال بانوان ايران بامداد روز جمعه وارد تهران می شود و بعداز ظهر همان روز اولین تمرین خود را برگزار می کند.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از خبرنامه پیک ایران، تیم ملی فوتسال بانوان ايران دو دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتسال روسیه برگزار می کند که هر دو دیدار با حضور تماشاگر (فقط بانوان) برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا از فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال بانوان روسیه به منظور انجام دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال بانوان ايران بامداد روز جمعه وارد تهران می شود و بعداز ظهر همان روز اولین تمرین خود را برگزار می کند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران در روزهای شنبه ۲۸و یکشنبه ۲۹ بهمن ماه در مجموعه ورزشی شهید چمران واقع در خیابان ستارخان، خیابان پاتریس لومومبا، خیابان شادی، به مصاف تیم ملی فوتسال بانوان روسیه خواهد رفت که هر دو دیدار با حضور بانوان تماشاگر و (خبرنگار با دریافت کارت مخصوص از فدراسیون فوتبال) خواهد بود.

لازم به توضیح است مطابق اطلاعیه فدراسیون (در ٢٥ بهمن ) تصویربرداری و فیلمبرداری از دیدار روز دوم (یکشنبه ٢٩ بهمن ماه) برای عکاسان و خبرنگاران خانم با دریافت کارت ویژه میسر خواهد بود و تصویربرداری و فیلمبرداری برای دیدار روز اول (شنبه ٢٨ بهمن ماه) توسط روابط عمومی فدراسیون صورت خواهد گرفت.

REALIRAN.net