روسای جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در آنکارا دیدار می کنند

16:09:14 1397-01-13

حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، برای شرکت در دور دوم مذاکرات سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه، در رأس هیاتی بعدازظهر چهارشنبه رهسپار آنکارا می‌شود.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از رادیو فردا، ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه روز سه شنبه (فردا) برای شرکت در دو نشست جداگانه به آنکارا می رود. آقای پوتین ابتدا در هفتمین نشست شورای همکاری‌های دوجانبهٔ روسیه و ترکیه با رجب طیب اردوغان، همتای ترک خود گفتگو می کند و روز چهارشنبه در نشست سه‌جانبه روسای جمهوری روسیه،ترکیه وایران در مورد سوریه شرکت خواهد کرد.

حسن روحانی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، برای شرکت در دور دوم مذاکرات سه جانبه ایران، ترکیه و روسیه، در رأس هیاتی بعدازظهر چهارشنبه رهسپار آنکارا می‌شود. به گزارش خبرگزاری های ایران، آقای روحانی در این سفر دیدارهای دوجانبه ای نیز با ولادیمیر پوتین و رجب طیب اردوغان در مورد روابط دوجانبه و موضوعات منطقه‌ای و بین المللی خواهد داشت.

نشست آنکارا دنبالهٔ گفتگوهایی است که روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه در چارچوب مذاکرات آستانه و برای رایزنی و همکاری سه‌جانبه در خصوص مسائل سوریه، اخیرا در بندر سوچی روسیه برگزار کردند.

REALIRAN.net