جشن خیابانی مردم پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل مراکش

14:25:58 1397-03-26

تصاویر منتشر شده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی نشان می دهد زنان، مردان، جوانان و کودکان در خیابان ها در حال رقصیدن و شادی هستند.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از رادیو فردا، پس از پیروزی یک بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش درجام جهانی روسیه، مردم ایران در شهرهای مختلف با حضور در خیابان‌ها به جشن و پایکوبی پرداختند.

تصاویر منتشر شده در رسانه ها و شبکه های اجتماعی نشان می دهد زنان، مردان، جوانان و کودکان در خیابان ها در حال رقصیدن و شادی هستند.

همچنین گزارش ها حاکی است که خیابان ها و بزرگراه های تهران شاهد شادی جوانان و نوجوانی است که از نتیجه بدست آمده از بازی خوشحال و شادمان هستند.

خبرگزاری ایرنا می‌گوید، در تهران تا ساعت دو بامداد روز شنبه ۲۶ خرداد جوانان در خیابان‌ها درحال شادی و پایکوبی بودند.

تماشاگران مسابقه فوتبال ایران و مراکش در سالن برج میلاد در تهران پس از پیروزی ایران به جشن پایکوبی پرداختند.

تصاویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی حاکی از این است که مردم در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان به خیابان ها آمدند و این پیروزی در فوتبال را جشن گرفتند.

روز جمعه ۲۵ خرداد، تیم ملی فوتبال ایران موفق شد در نخستین رقابت خود در جام جهانی ۲۰۱۸، برابر تیم مراکش، یک بر صفر به پیروزی برسد.

بازی بعدی ایران ۳۰ خرداد (۲۰ ژوئن) در برابر تیم ملی اسپانیا برگزار خواهد شد.

حسن روحانی رییس جمهوری ایران با انتشار عکسی از خود در توییتر نوشته است:«با یک بازی حساب‌شده و پیروزی دلچسب همه ملت ایران را شاد کردید؛ بچه‌ها مچکریم.»

REALIRAN.net