افزایش شاکیان پرونده تجاوز ایرانشهر به ۵ نفر

14:43:37 1397-03-30

رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان همچنین عنوان کرد که از سه شاکی که موضوع تجاوز را مطرح کردند، تنها یک نفر به پزشکی قانونی مراجعه کرده است.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از خبرنامه پیک ایران، ابراهیم حمیدی، رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد که تعداد شاکیان در پرونده تجاوز ایرانشهر به ۵ نفر رسیده است.

به گزارش ایسنا، حمیدی درباره شاکیان این پرونده گفت: "از این ۵ شاکی، سه نفر بحث تجاوز را مطرح کرده، یک نفر موضوع آدم ربایی و نفر دیگر موضوع ضرب و جرح را مطرح کرده است."

رییس کل دادگستری استان سیستان و بلوچستان همچنین عنوان کرد که از سه شاکی که موضوع تجاوز را مطرح کردند، تنها یک نفر به پزشکی قانونی مراجعه کرده است. "این شخص همان فردی است که سیمکارتش در ماشینی که برای آدم‌ربایی مورد استفاده قرار گرفته، کشف شده و مسأله تجاوز به وی محرز است."

آقای حمیدی درباره بازداشت یکی از متهمان این پرونده در روز گذشته گفت: "این فرد در رابطه با پرونده آدم‌ربایی و تجاوز دستگیر نشده است بلکه در رابطه با پرونده‌های حاشیه‌ای این موضوع بوده و فردی نیز در شهر زاهدان دستگیر شده که آن هم به این دلیل است که سلاحی که به همراه اولین متهم کشف شد را در اختیار او قرار داده است."

REALIRAN.net