بازار ارز در انتظار تحولات تحریم های ١٣ آبان

10:02:58 1397-07-23

اغلب کارشناسان معتقدند کاهش قیمت دلار موقتی است و روند آن با نزدیک شدن به دور دوم تحریمهای آمریکا در ماه نوامبر ( ١٣ آبان ) که تحریمهای فلج کننده توصیف می شود، مجددا صعودی خواهد شد.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از رادیو فردا، اغلب کارشناسان معتقدند کاهش قیمت دلار موقتی است و روند آن با نزدیک شدن به دور دوم تحریمهای آمریکا در ماه نوامبر ( ١٣ آبان ) که تحریمهای فلج کننده توصیف می شود، مجددا صعودی خواهد شد.

این در حالیست که روحانی مرتب تکرار می کند که چیزی به اسم ١٣ آبان وجود ندارد که مردم را نگران کند.

روحانی امروز در جمعی از عوامل دست‌چین شده حکومتی در دانشگاه تهران وضعیت بحرانی جمهوری اسلامی را به بیماری تشبیه کرد که در وضعیت خطرناکی قرار دارد و خواستار امید درمانی برای این بیمار شد.

روحانی گفت: اگر یک پزشکی به مریض که می‌رسد به او بگوید، خیلی دیر آمدی، اوضاعت خیلی بد است و دعا کن....این مریض که کارش تمام است. اما اگر دکتر به همان مریض بگوید چرا ناراحت هستی چیزی نیست، خیلی‌ها از این بیماری‌ داشتند و نجات پیدا کردند... حال این مریض اصلا قبل از نسخه، دارو و درمان، بیست درصد خوب می‌شود.


حال و هوای بازار ارز تهران

گزارش های میدانی خبرنگار مهر نشان می دهد برخی صرافی ها روز یکشنبه هر دلار را ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان می خریدند و ۱۴ هزار و ۲۰۰ تومان می فروختند و برخی به نرخ ۱۴ هزار تومان از مردم خرید کرده و با ۱۰۰ تومان اختلاف به ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان می فروختند.

در عین حال دلالان نیز مشغول به کار بودند و در قیمت هایی نزدیک به تابلوی صرافی ها تلاش داشتند تا ارزهای در دست مردم و فروشندگان را خریداری نمایند.

REALIRAN.net