فدراسیون فوتبال: ابلاغی از دادستانی درباره حضور زنان در استادیوم نداشته‌ایم

15:08:44 1397-10-03

رییس فدراسیون فوتبال گفت: دادستانی درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم چیزی به ما ابلاغ نکرده است.

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از رادیو فردا، رییس فدراسیون فوتبال گفت: دادستانی درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم چیزی به ما ابلاغ نکرده است.

به گزارش ایسنا، مهدی تاج صبح دوشنبه در حاشیه اردوی تیم ملی بانوان در پاسخ به این سوال که در این دوره آموزشی دو روزه که با حضور رییسان کمیته‌های استان‌ها برگزار شد قرار است چه مسایلی مطرح شود؟ پاسخ داد: کمیته آموزش سراسر کشور را فراخوان دادیم آمدند این‌جا و یک سمینار دو روزه برایشان برگزار می‌کنیم چون نقش تعلیم و تربیت خیلی مهم است. ما خودمان به عنوان فدراسیون فوتبال بزرگ‌ترین همایش‌های انسانی را برگزار می‌کنیم و می‌طلبد روی بخش آموزش کار جدی کنیم.

هیچ کس و هیچ نهاد و سازمانی در کشور مثل فدراسیون فوتبال صدها هزار نفر را هر هفته به ورزشگاه‌ها نمی‌آورد و میلیون‌ها نفر را پای گیرنده‌های‌شان نمی‌نشاند. باید کار آموزشی انجام دهیم که جلوی حرکت‌های ناشایست گرفته شود. درباره کانون‌های هواداران بحث مفصلی با آموزش شد چون این کانون‌ها برای‌مان خیلی مهم هستند.

او ادامه داد: مهم‌ترین مولفه دیگری که به نظر من امروز خیلی مهم بود بررسی اجرایی کردن ورود خانواده‌ها به ورزشگاه‌ها بود. به کمیته‌ آموزش سراسر کشور گفتم باید مولفه‌هایی را در نظر بگیرید که ورزشگاه شرایط امنی برای ورود خانواده‌ها باشد و مجموعه آموزش باید روی آن کار کند از همین الان؛ که این هم جز صحبت‌های ما بود.

رییس فدراسیون فوتبال ادامه داد: چیزی از دادستانی به ما ابلاغ نشده است اما قرار است با کمیته آموزش بحث جدی داشته باشم.


REALIRAN.net