تشکیل پرونده درباره شکستن گوش چند کشتی‌گیر «با سکه»

17:25:16 1398-01-12

به گزارش سایت «رئال ایران.نت» به نقل از رادیو فردا، دادستان عمومی و انقلاب استان آذربایجان غربی خبر داد که درباره شکستن گوش چند کشتی‌گیر نوجوان توسط مربی آنان در نقده، پرونده تشکیل شده است.

پیش از این رسانه‌های ایران خبر داده بودند که یک مربی در نقده «با استفاده از برخی اجسام همچون سکه» گوش چند کشتی‌گیر نوجوان را شکسته است.

در همین حال مصطفی حبیبی، دادستان استان آذربایجان غربی، گفت که یکی از افراد آسیب‌دیده ۱۸ سال و دیگری زیر ۱۸ سال سال سن دارند.

به گفته آقای حبیبی، این مربی به صورت «تصنعی گوش این نوجوانان را شکسته که موجب آسیب به لاله گوش و نقص عضو در این افراد شده است».

خبرگزاری ایلنا روز نهم فروردین خبر داده بود که یک مربی کشتی در شهرستان نقده استان آذربایجان غربی «با استفاده از برخی اجسام همچون سکه اقدام به شکستن گوش شش کشتی‌گیر نوجوان کرده که در نهایت منجر به بریده‌شدن گوش یکی از این نوجوانان و عفونت شدید گوش دیگر کشتی‌گیران شده است».

براساس این گزارش، وی «سپس برای تسکین درد اقدام به تزریق لیدوکایین در گوش این کشتی‌گیران کرده که اقدام وی باعث عفونت شدید و سیاه شدن گوش این کشتی‌گیران و تغییر شکل ظاهری آن شده، تا جایی‌که منجر به بریده شدن گوش یکی از این کشتی‌گیران توسط پزشکان شد».

براساس این گزارش، این مربی با این توجیه که «شاخصه اصلی یک کشتی‌گیر گوش‌های شکسته او است»، اقدام به این کار کرده است.

REALIRAN.net